0
clear
  • Fielect 10inch /245mm 1 Buc Црна Боја Говорникот Гума Работ Прстени го Опкружуваат Замена на Делови за Звучник Поправка или DIY
  • -20%
  • -20%
Fielect 10inch /245mm 1 Buc Црна Боја Говорникот Гума Работ Прстени го Опкружуваат Замена на Делови за Звучник Поправка или DIY

Fielect 10inch /245mm 1 Buc Црна Боја Говорникот Гума Работ Прстени го Опкружуваат Замена на Делови за Звучник

DEN 165.36

Износ
Това е достапна

【Димензија】- надворешен Дијаметар : 245 mm/9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm/8.58"; Внатрешните Балон со Дијаметар : 188 mm/7.33"; Внатрешен Дијаметар : 172 mm/6.71". 【Висок Квалитет на Материјалите】- претседателот прстени е направен од висок квалитет на гума, свитливи, анти-стареењето и издржливи, истиот опкружувачки тоа професионални reconers употреба. 【Лесно да се Инсталира】-Гума Говорникот Прстени се лесно да се следат чекор-по-чекор инструкции за инсталација, бесплатна техничка поддршка, лесно да се инсталира. 【Апликација】- Оваа Гума, Опкружена е идеален за звучници поправка или DIY. 【Пакет】- 1 Pcs x Гума Говорникот Прстен.Гума Говорникот Работ Subwoofer Опкружувачки Замена на Делови за Звучник Поправка или DIY (Црна) Карактеристики : 1. Поправка edge е направен од висок квалитет на гума, свитливи, анти-стареењето и издржливи, истиот опкружувачки тоа професионални reconers употреба. 2. Исклучителна занает, носат-отпорни, им помогне да добиете убаво аудио ефект за ниска теренот звук.3. Лесно да се следат чекор-по-чекор инструкции за инсталација, бесплатна техничка поддршка, лесно да се инсталира.Ве молиме чисти лепак останува пред да инсталирате нов раб.Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Црна Пакет Содржина : 1 Pcs x Гума Говорникот Прстен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто

Краток допир на копче : вклучување / Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

Низата на обезбедени џебови сместени на двете страни и повеќе џеб слотови на предната страна, ви овозмо

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Joe Di Maggio Пот

Please wait...