0
clear
  • Мулти?Функција Седат?До Асистент Уред ABS Преносни Прилагодливи за Возрасни и за Деца Половината Стомак Нога Абдоминална Обука Алатка(Розева)
  • -20%
  • -20%
Мулти?Функција Седат?До Асистент Уред ABS Преносни Прилагодливи за Возрасни и за Деца Половината Стомак Нога Абдоминална Обука Алатка(Розева)

Мулти?Функција Седат?До Асистент Уред ABS Преносни Прилагодливи за Возрасни и за Деца Половината Стомак Нога

DEN 1024.80

Износ
Това е достапна

Направени од високо qualiy материјал на ABS, што го прави и имаат висока сигурност.Направени од високо qualiy материјал на ABS, што го прави и имаат висока сигурност.Со помош на овој седат?до помош, ќе можат да го остварат додека седи, а со тоа постигнувањето на ефектот на слабеење.Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за висок квалитет и добри перформанси.Ергономски дизајниран, петицата одговара на подобро време за вежбање, и ефикасноста е двојно поголема.На 13.5 cm/5.3 во проширената вшмукување чаша прави на сила област поголеми и постабилни, и вшмукување струја е посилна.Функција : 1. Со помош на овој седат?до помош, ќе можат да го остварат додека седи, а со тоа постигнувањето на ефектот на слабеење.2. Ергономски дизајниран, петицата одговара на подобро време за вежбање, и ефикасноста е двојно поголема.3. На 13.5 cm/5.3 во проширената вшмукување чаша прави на сила област поголеми и постабилни, и вшмукување струја е посилна.4. Направени од високо qualiy материјал на ABS, што го прави и имаат висока сигурност.5. Изградена на строга контрола на квалитетот на стандардите, дизајн подобрена за висок квалитет и добри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Седат Bar Material : ABSSuction Првенство Дијаметар : Прибл. 13.5 cm/5.3 in Package Листа : 1 x Седат До Бар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Остварување декомпресија по канцеларија, учење уморни фитнес релаксација, го прават работа и обука за н

5 Ѕвезда ТД Тешки 8 во 1 Мулти Функција Плачко Клеча Машина е дизајниран да се однесуваат на сите quadriceps и gl

6 оз Пакет Листа : 1 x Педалата уред(кој се одвојува : 1 x Долго Челични Цевки, 2 x на Возилото, 2 x Педалата Прик

Нашите задникот тренер е лесен за употреба, лесно да се носат 【Карличните Зајакнување Уред 】Карлицата

АНТИ‑ПРОПАДНА ПОДЛОГА : Анти‑пропадна подлога на фитнес опрема е инсталирана на дното за полесно кори

Погодна за двете возрасни и деца употреба.совршен за useing во пријатно време како во процесот на учење, гл

Се ПРОТЕГА : Одлична за одржување и подобрување на вашиот флексибилност.Подобрување на флексибилноста,

Тоа е Најдобро за целото тело се грижи промовира циркулацијата на крвта, ги релаксираат мускулите, болк

Сега може да се земе целосно искористување на овој пасивен салата каде и да одите.5 kg Height adjustable Size : 31.5 кг

Ве молиме овозможи 13cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Секој од нашите седат опрема содрж

Plantar Fasciitis може да биде доста болен, па со ова на ум беше донесена одлука да додадете некои дополнителни у

Тенка телото, подобрување на дојка, убави нозе, пластични задникот, убава назад, на еден чекор во место.З

Екстра цврсти, отпорни на абење durafirm.Перница блок и запечатени топката лежишта.Со 310lb тежина оџакот 2" x 4"

1.Материјал : АБС Боја : Сина, Розова 2.Наменет за обука на карличните мускули, придонесувајќи за карличен

⑥ Заврши 15 до 20 повторувања.Можете лесно може да се обучуваат дома како и било каде.④ Заврши 15 до 20 повто

459inch Максимум Тежина : 300kg / 660lbs Прилика : во затворени простории и на Отворено за Фитнес★ Пакет содржина

Овој седат до бар е дизајниран за да ослободите вашите раце и не прават вежби за своја.Мека, густа пена р

②The нозете да бидат рамни на подот, а потоа се наведнуваат на коленото, на околу 45 степени.Дури и ако тоне

Здрав Материјал : Направен од висококвалитетна ABS и нерѓосувачки челик, материјалот е лесен за чистење,

ЕФИКАСНО се ВОДАТ НОГА : Безбедно да се водат или нога со нашите нога рокер.Ергономски дизајниран, нежно

Карактеристики : 1.6" (може да се водат околу 120cm / 47.Совршен за крстот fitters водечките повлечеup, мускулите и

Подобро избрише подот со мокра крпа пред се користи да се отстрани прашина и место на вшмукување чаша на

Квалитет на материјалот : Усвојување на Здрави природен материјал, задебелена силикони морон.Морон диј

Целосна Дели Брзо Лесен за употреба Нога Носила прилагодливи прачки за да се подобри вашите нозе флекс

Плус напредни безбедносни карактеристики, значи дека често сакајте треба ловец за тешкидолжност трени

Оваа нозе тренер е Направена од Еколошки пена + NBR цевка, здрави вежби тренингот опрема.Совршен Дом канце

Висок квалитет на челик, површината, анти ' рѓа електростатско прскање процес.Задебелена пена, дише, мек

Висок квалитет на ткаенини : мешавината ткаенина има стабилна форма, е кожатапријателски, дише, мека и п

Please wait...