0
clear
  • NOVESIXTDAT Оригами Стил Стаклена Чаша, Чаша Првенство, Кафе Кригла, Транспарентни Чај го Поставите на Топлина Отпорни Стакло, Гроздобер Креативни за Бар Пијалоци Млеко
  • -20%
  • -20%
NOVESIXTDAT Оригами Стил Стаклена Чаша, Чаша Првенство, Кафе Кригла, Транспарентни Чај го Поставите на Топлина Отпорни Стакло, Гроздобер Креативни за Бар Пијалоци Млеко

NOVESIXTDAT Оригами Стил Стаклена Чаша, Чаша Првенство, Кафе Кригла, Транспарентни Чај го Поставите на Топлина

DEN 95.76

Износ
Това е достапна

【Материјал】Ова кафе кригла е направен од високо-квалитетни керамички, кои се еколошки, фирма и носат-отпорни. 【Стакло Чаши Мулти-цел】 Стакло чаши имаат многу намени, може да се користи како вода чаши, чаши јогурт, сладолед, чаши, чаши млеко, коктел-чаши, итн., погоден за домови, барови, десерт продавници, сладолед продавници и на други места.Без разлика дали тоа е дадено на пријатели или да се користат од себе, ефектот прикажани на кујната countertop или во кафе област во домот е одлично. 【Чаши Дизајн Функција】облик на вода очила е дизајниран со единствена оригами стил, со европската ретро вкус гроздобер очила, која е многу погодна за рекреација и забава или повеќе формални вечери.Пиење очила е достапен во две големини, ги задоволат вашите потреби. 【Лесно за Чување】Ова шише за вода е многу лесен за употреба и чување, и ќе не заземаат премногу простор, кој е убав додаток за вашиот секојдневен живот. 【Внимание & По продажба на Услуги】Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако било кое прашање ќе се исполнат, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ви благодариме!.Карактеристики : Материјал : Glass Applicable Пол : Unisex Applicable Возраст Опсег : Сите ages Features : Едноставна, убава, преносни, durable Suitable Прилики : Повеќето прилики во life Size : 9cm 7cm/ 3.54 инчи 2.76inches14cm 6.7 cm/ 5.51 инчи 2.64 inches Color : Clear Package Содржина : 1 Кафе Кригла.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

✔️ ПРИЛИЧНО СТАКЛО ФИЛЏАНИ КАФЕ : Ова Еспресо кафе изработени од оловослободен висок квалитет borosilicateс�

????Висок Квалитет : Направен од задебелена borosilicate стакло.Мечка првенство е многу повеќе отпорни на топли

Материјал Опис Керамика Симпатична Диви Цртан Филм Giraffes Кригла.Производ Перформанси : Устата На Оваа Ча

Тенок, но елегантен, и мазна површина го прави различни од обичните порцелан.Таа ги исполнува Кинески на

☆Цврсти и издржливи☆Ова кафе е направен од висококвалитет на керамички материјали.На кафе е направен �

ЕкоПријателски.Имаме Разни видови на многу исклучителна чаши и чинии, многу погоден за вас да пијат каф�

Двоен Ѕид Дизајн Нашата специјална 2.7 унца двоен ѕид термо изолирани дизајн спречува несакани преносот

♥【Симпатична Дизајн】почетниот стакло мечка чаши се карактеризира со главата надолу насмеани мечка, р

Please wait...