0
clear
  • Velydacal Шминка Четки, 10PCS Шминка Четка Поставите Фондацијата Четка Меша Лице во Прав Руменило Concealers Око Сенки Сочинуваат Четки за Полнење
  • -20%
  • -20%
Velydacal Шминка Четки, 10PCS Шминка Четка Поставите Фондацијата Четка Меша Лице во Прав Руменило Concealers Око Сенки Сочинуваат Четки за Полнење

Velydacal Шминка Четки, 10PCS Шминка Четка Поставите Фондацијата Четка Меша Лице во Прав Руменило Concealers

DEN 2011.20

Износ
Това е достапна

Мека хемиски cilia : Усвојување на високо квалитетни хемиски cilia како четка косата, меки и удобни за тешки вашето лице, полесно да се чисти под вода директно во споредба со животински влакна.Мермер шема : четка карактеристики во убава мермерна шема пол, што е деликатна и висока класа, покажува својата добра тестирање. 10pcs/set : Еден пакет вклучува 10 различни форми на четки, вклучувајќи пет мали димензии четки и пет големи димензии четки.Парична казна изработка : Направен од висок квалитет на алуминиум и ABS пластика, материјал, со фина изработка, четка може да се донесе вашата прекрасна текстура и користење на искуство.Поле на примена : Го сочинуваат четка во собата е широко се погодни за основање, руменило, носот сенка, concealer, нагласува, сенката за очи, веѓи, вишокот прав и така натаму.Спецификација : Тип : make up четка Количина : 1 сет Материјал : ABS + алуминиумски + хемиски cilia Боја : сива Нето тежина : 125g/4.41 оз Пакет Вклучуваат : 10* сочинуваат четка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ВИСОК СТАНДАРД на РАЧКА : Направен од високоодделение дрвени материјали, силна и светлината, и да се чув�

ПОВОД : Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Load прав лесно

Двострано четка глава : специјален дизајн и стил, стигнале и автоматски печат, чиста и хигиенски, без отс

Мека и Свиленкаста на допир, четки се густи и во облик на добро.Висок квалитет на дрво се справи со поврз�

Четка материјали : најлон коса.Име на производ : 10 шминка четка сетови.Пакување големина : 21.0 cm * 14.0 cm * 2.0 cm.

Четка материјал : синтетички влакна.Рачка материјал : пластични се справи.Се користи за : сенката за очи,

Ги исполнуваат сите дневни основна шминка барања.Се користи за шминка на веѓите, трепките, очите и образ

На влакната усвојува трајни синтетички влакна, мека и свиленкаста, нема да предизвика непријатност.Дрш�

Четка во Собата за СИТЕ : Со 7 различни четки, шминка љубовници од професионални да аматерски ќе биде во м

Тоа содржи целосно дизајнирана четка, кој е практичен и ги задоволува потребите на дневна или професион

SAFE МАТЕРИЈАЛ : А+ силиконски материјал, меки и удобни, може да се заштити кожата од повреда.ЛЕСЕН И ПОДОБР

Ултра парична Казна Аглеста Eyeliner Четка & Рамен Eyeliner Четка,Око Дефинирате Четка, парична Казна Свиткана Ey

Боја : Зелена.Предмет Тип : Шминка Алатка За Полнење.Материјал : Памук брис.Големина : eyelash памук брис.Коли

Четка Материјал : Верверица Коса.Количина : 1pc.Големина : Контура четка.Се Користи Со : Sculpting Четка.Рачка М�

Предмет Тип : Шминка Четка.Четка Материјал : Синтетички Влакна.Рачка Материјал : Дрво.Боја : Сина боја.Дол

ABS дебела кутија за складирање, антипад и носатотпорни, подобра заштита на огледала и четки.Тоа е направ�

Големина 4 Различни стилови на лицето четка.Четка глава се направени на квалитетот на високогустина вл�

квалитетни четки, влакната нема да падне врз основа на барање четка се мека на допир (кадифена се чувств�

Мека и свиленкаста на допир.Даде совршен шминка во секое време.Лесно да се држиме прав, природна боја и е

Логистика превоз време : Тоа се очекува да биде доставен во рок од 1520 дена.За попродажбата на услугата на

Please wait...